nxehtëProduktet

 • Makinë për vjeljen e çajit të tipit japonezModeli: V8-1600

  Makina e dyfishtë e vjeljes së çajit është e përshtatshme për vjeljen e kulturave të tilla si çaji, spinaqi, preshi, livando dhe hudhra.Fuqia e lartë dhe funksionimi efikas, sasia ditore e mbledhjes së çajit mund të arrijë rreth 10,000 kilogramë.

  Lexo më shumë
 • Ndarës i ngjyrave të çajit me katër shtresa

  Struktura e të gjithë makinës është kompakte dhe pamja është mini. Lehtë për t'u instaluar, mirëmbajtur dhe transportuar. Ndërfaqe inteligjente njeri-makinë, e lehtë për t'u mësuar dhe kuptuar, arrihet me të vërtetë funksionimi personal dhe përzgjedhja e çajit. Identifikoni me saktësi produktet me defekt si kafe , të kuqe, të verdhë, jeshile dhe të bardhë rrjedh në çaj Tieguanyin.

  Lexo më shumë
 • Qese çaji automatike trekëndore piramidale me makinë paketimi zarfeModeli: TTW-04

  Kjo makinë është e aplikueshme për industrinë e paketimit të ushqimit dhe ilaçeve dhe e përshtatshme për çaj jeshil, çaj të zi, çaj aromatike, kafe, çaj të shëndetshëm, çaj lulesh, çaj bimor dhe granula të tjera.Është një pajisje e teknologjisë së lartë, plotësisht automatike për të bërë qeset e çajit të stilit të ri piramidale.

  Lexo më shumë

KompaniaProfili

Hangzhou Chama Machinery Co, Ltd. e vendosur në qytetin Hangzhou, Provinca Zhejiang. Aktualisht është ndërmarrja më e plotë e zinxhirit të furnizimit për makineritë e industrisë së çajit në Kinë.

ne kemi fabrikën origjinale të makinerive të përpunimit të çajit oolong në Tajvan, fabrikën e makinerive të menaxhimit të kopshtit të çajit OEM në Japoni dhe fabrikën e makinerive inteligjente të përpunimit të çajit të nivelit të lartë në Kinë.

Lexo më shumë
pse Zgjidhni Ne
 • //cdnus.globalso.com/tea-machines/icon01.png //cdnus.globalso.com/tea-machines/icon1.png

  Profesionist në makinerinë e industrisë së çajit.

 • //cdnus.globalso.com/tea-machines/icon02.png //cdnus.globalso.com/tea-machines/icon2.png

  Më shumë se 10 vjet përvojë eksportuese.

 • //cdnus.globalso.com/tea-machines/icon03.png //cdnus.globalso.com/tea-machines/icon3.png

  Më shumë se 20 vjet përvojë në prodhim.

 • //cdnus.globalso.com/tea-machines/icon04.png //cdnus.globalso.com/tea-machines/icon4.png

  Teknologji lider me shërbimin e inxhinierëve.

 • //cdnus.globalso.com/tea-machines/icon05.png //cdnus.globalso.com/tea-machines/icon5.png

  Zinxhiri i furnizimit të makinerive të plota të çajit dhe makinerive të paketimit të çajit.

 • //cdnus.globalso.com/tea-machines/icon06.png //cdnus.globalso.com/tea-machines/icon6.png

  Ndërtimi i rrjetit lokal të shërbimit në zonat kryesore të prodhimit të çajit në botë.